O portálu

Portál hodinovyprogramator.cz je místem, kde se střetává nabídka a poptávka služeb a produktů ve světě IT. Portál se skládá ze čtyř hlavních částí - Profily programátorů, Nabídky, Poptávky a Produkty. 

Profily programátorů - hodinoví programátoři

Pokud potřebujete najít vhodného programátora (pracovníka) za příznivou cenu, můžete si vybrat z našich hodinových programátorů. Profily programátorů jsou členěny dle jednotlivých oborů, dále můžete omezit vyhledávání z hlediska znalostí jednotlivých programátorů.

Proč zvolit hodinového programátora?

Oproti velkým IT firmám nabízí hodinoví programátoři velmi příznivou hodinovou sazbu, která mnohdy dosahuje zlomku hodinové sazby velkých IT firem a studií. Výsledný produkt však dosahuje obdobné kvality. Vyberte si z našich hodinových programátorů a ušetřete náklady na IT.

Hodinoví programátoři nenabízejí pouze programování v pravém slova smyslu, nicméně mezi nimi naleznete i správce webů, copywritery, grafiky obchodníky a další pozice. V profilu programátora ihned zjistíte, čím se zabývá ajaké jsou jeho reeference.

Poptávky

Sekce poptávek slouží pro potávání služeb a zboží z oblasti IT. Jednotlivé poptávky jsou přehledně členěny do kategoriíí. Narozdíl od jiných poptávkových serverů se u nás za zobrazení kontaktů poptávky neplatí. Pro zobrazení detailu poptávky je potřebná pouze registrace, kteráje zdarma.

V sekci poptávky nabízíme i možnost topování. Vaše poptávka se tak zobrazí na začátku výpisu poptávek.

Nabídky

Sekce nabídek slouží pro zveřejňování nabídek služeb jednotlivých programátorů na portálu. Velmi často zde naleznete akční nabídky služeb za velice příznivé ceny.

Nabídky je opět možné topovat, tudíž se budou zobrazovat na začátku seznamu nabídek.

Produkty

V sekci produkty naleznete nabídku již hotových apliakcí, které můžete ihned zakoupit. Produkty nejsou vlastněny provozovatelem portálu nýbrž našimi hodinovými programátory. Koupí produktu tak uzavíráte kupní smlouvu přímo s programátorem, který Vám produkt dodá.